loadingimg

Wczytuję dane...
Bateria zlewozmywakowa DEANTE GARDENIA BEG W630 stojąca z wylewką "L" CHORM-BIAŁY ***NOWOŚĆ***BEZPOŚREDNI DYSTRYBUTOR MARKI DEANTE, NEO***NISKI KOSZT DOSTAWY***BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY!!!
  • Producent: DEANTE
  • Model: BEGW630
  • Gwarancja: 7 lat
  • Realizacja zamówienia: 5 dni

Cena:343,00 PLN
STARA CENA: 419.00 PLN
  • Opis produktu

Deante

Bateria kuchenna DEANTE GARDENIA BEG W630 stojąca z wylewką "L" CHROM/BIAŁY


Zasięg wylewki  -  188 mm
Wysokość korpusu  - 266 mm
Typ baterii  -  stojąca
Typ mieszacza  -  jednouchwytowa
Klasa przepływu  -  A - poniżej 15 L/min


Rośliny o efektownych, drobnych kwiatach były inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji baterii Deante. Seria Gardenia do łazienki i kuchni to ukłon w stronę miłośników stylu naturalnego.

Kolekcję charakteryzują subtelne zaokrąglenia – krzywizny korpusu harmonizują z opływowym kształtem wylewki. Delikatne krągłości sprawiają, że baterie dobrze się prezentują pod każdym kątem. Uwagę przyciąga wgłębienie na dźwigni, które równoważy całość. Baterie Gardenia będą się doskonale prezentowały we wnętrzach zaaranżowanych w stylu naturalnym, w których wykorzystano glazurę z fakturą słojów czy drewniane akcesoria.

Najnowsza kolekcja obejmuje baterie łazienkowe: umywalkowe (standardowa i z podwyższonym korpusem), wannową, natryskową, a także model kuchenny. Bateria z podwyższonym korpusem posiada nietypowy, prostokątny kształt wylewki. Produkty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem najwyższych standardów. Potwierdzeniem jakości jest 7-letnia gwarancja na korpusy i głowice.

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać: