loadingimg

Wczytuję dane...
Szczotka prostująca do włosów Camry CR 2313 ***NISKI KOSZT DOSTAWY*** BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY!!!
 • Producent: CAMRY
 • Model: CR2313
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

Cena:49,99 PLN
 • Opis produktu

Camry

Prostownica - szczotka prostująca CAMRY CR 2313
Opis produktu

Szczotka prostująca CR 2313 łączy w sobie zalety zwykłej szczotki i prostownicy. Dzięki działaniu temperatury jednocześnie ułatwia rozczesywanie włosów oraz sprawia, że stają się one prostsze. Jednak w porównaniu do prostownic, jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla włosów niż prostownice. Nie nagrzewa ich zbytnio, a dodatkowo włosy nie są zaciskane i przesuwane pomiędzy płytkami.

Dla lepszego efektu szczotka Camry wykorzystuje jonizator, dzięki któremu włosy mniej się puszą i łatwiej układają. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz regulować temperaturę w zakresie od 80 do 230 stopni.,

 • Moc maksymalna 80 W
 • Skutecznie prostuje i rozczesuje włosy
 • Czytelny wyświetlacz LCD
 • Regulacja temperatury (80-230 °C)

  *w zakresie od 100-230 °C co 5 stopni C
  - włosy delikatne / cienkie / koloryzowane 170 - 190°C
  - włosy normalne 200 - 210 °C
  - włosy gęste / grube / kręcone 210 - 230°C

 • Końcówki ochronne zapobiegające oparzeniom - idealne do masażu głowy
 • Automatyczny wyłącznik – po upływie 1h
 • Obrotowy przewód 360°

Dwa w jednym!

Zazwyczaj mycie, suszenie, a następnie prostowanie i układanie włosów codziennie rano zajmuje nam dużo czasu i wymaga wielu kroków, a także użycia wielu kosmetyków. Dzięki elektrycznej szczotce do włosów CAMRY CR 2313, która skutecznie prostuje i rozczesuje włosy wyeliminujesz kilka z tych kroków i skrócisz czas przygotowywania się do wyjścia o dobre kilkanaście minut! Czytelny wyświetlacz LCD ułatwi kontrolowanie temperatury, której zakres to od 80 do 230C. Dzięki tej skali szczotka sprawdzi się w stylizacji włosów delikatnych i normalnych, cienkich i grubych, koloryzowanych i kręconych. Automatyczny wyłącznik, który wyłącza urządzenie po godzinie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania szczotki.

Nie tylko stylizacja, ale i pielęgnacja!

Poza wygodną regulacją temperatury dużym plusem, jeśli chodzi o możliwość pielęgnacji włosów w trakcie ich stylizacji jest wyposażenie szczotki w funkcję jonizacji. Elektryzują ci się włosy i puszą po każdym suszeniu? Nigdy więcej! Poza tym obrotowy kabel zapewnia wygodę korzystania ze szczotki w każdych warunkach. Dzięki temu możesz zabrać ją ze sobą nawet na wakacje czy wyjazd służbowy, a jej kompaktowy rozmiar sprawi, że nie zajmie dużo miejsca w walizce! Dużą zaletą i ważną przewagą szczotki nad prostownicą jest również fakt, że nie zamykasz włosów między płytkami i nie niszczysz ich kontaktem z płytkami grzewczymi. Zakończenia na szczotce zapobiegają oparzeniom skóry i idealnie nadają się do masażu głowy. Co więcej, możesz używać tej szczotki na lekko wilgotnych włosach! Same plusy!


Zobacz, dlaczego warto nam zaufać: