loadingimg

Wczytuję dane...
Robot do mycia okien Mamibot GLASSBOT
  • Producent: MAMIBOT
  • Model: GLASSBOT
  • Gwarancja: 2 lata
  • Realizacja zamówienia: 7 dni

Cena:1177,00 PLN
  • Opis produktu
  • Filmy video

Robot do mycia okien Mamibot GLASSBOT

GLASSBOT to drugi w ofercie Mamibot robot do mycia szyb, który ma nam ułatwić życie i pomóc w utrzymaniu czystości okien w domu. Umyje wszystkie rodzaje szklanych powierzchni, zarówno w pionie jak i poziomie. Pomoże Ci umyć okna, także bez ramowe, kabiny prysznicowe, duże lustra, witryny sklepowe, ogrody zimowe itp.. Wykorzystasz go w każdym domu i w biurze. Od dziś robot zajmie się utrzymaniem czystości Twoich okien, a Ty zyskasz czas cenny na inne aktywności dnia codziennego. Masz już robota do podłóg? Pomyśl o robocie do szyb, który zapewni Ci komfort posiadania czystych okien w domu, tak samo jak robot dba o Twoje podłogi.

GLASSBOT to robot konkurencyjny dla produktów Ecovacs Winbot 850 oraz dla HOBOT 268 lub 288. Daje te same parametry i co najmniej taki sam efekt, a płacisz za niego przynajmniej kilkaset złotych mniej. Zalety robota to: kwadratowy kształt, czyli lepsze czyszczenie w rogach | czujniki krawędzi, wykrywa granice powierzchni na której pracuje | wydajny silnik próżniowy, pewność trzymania się na szybie | system UPS – awaryjne zasilanie robota jeśli zabraknie prądu | szybki czas pracy, w dwie minuty pokonuje 1 mkw okna | komfort użytkowania, ponieważ robot, mimo pracy silnika próżniowego, jest cichy i nie przeszkadza w codziennej trakcie pracy na Twoich oknach  Jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy spryskać środkiem czyszczącym dołączoną do niego szmatkę, włączyć go, umieścić na szybie i wcisnąć przycisk START. Używając pilota możemy ręcznie sterować naszym robotem, bądź wybrać jeden z programów – czyszczenie w N, czyszczenie w Z, lub tryb mieszany gdzie robot czyści okno w trybie Z i trybie N.

Robota możesz także łatwo i komfortowo obsługiwać przez Twojego smartfona lub inne urządzenie mobilne. Wystarczy pobrać darmową aplikację z APP Store(iOS) bądź Google Play(Android). W zestawie startowym do robota dołączone są dwie ściereczki do mycia na mokro (szare) oraz dwie do mycia na sucho/polerowania (żółte). Dzięki temu możemy swobodnie zmieniać szmatki kiedy wykorzystujemy robota do mycia kolejnych okien. Robot posiada instrukcję w języku polskim dołączaną do każdego zakupu lub do pobrania na stronie sklepu MAMIBOT

MYCIE OKIEN BYWA...

ROBOT DO MYCIA OKIEN

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE CZYSZCZENIA

TECHNOLOGIA JUTRA OD DZIŚ W TWOIM DOMU

DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI PŁASKICH

MOCNY SILNIK

BARDZO CICHY

RUCHOMA WKŁADKA CZYSZCZĄCA

DO OKIEN BEZRAMOWYCH

SZYBSZY NIŻ OCZEKUJESZ...

SMUKŁA OBUDOWA

INTELIGENTNE ALGORYTMY NAWIGACYJNE

KABEL ZASILAJĄCY Z ZABEZPIECZENIEM

SYSTEM UPS ORAZ DODATKOWA BATERIA

ZDALNE STEROWANIE

PROSTY I INTELIGENTNY

APLIKACJA MOBILNA BLUETOOTH

KOMPLET ŚCIERECZEK Z MIKROFIBRY

Wysokość    8.5cm
Czas ładowania    1godz.
Moc    75W
System przeciw-upadkowy    Tak
Głośność    65Db
Bateria    Lithium 650mAh
Algorytmy nawigacyjne    3
Pilot    Tak


Zobacz, dlaczego warto nam zaufać: